Jaki wybrać stół roboczy do kuchni w lokalu gastronomicznym? Podpowiadamy!

Każda osoba, która chce otworzyć własny punkt lub lokal gastronomiczny, musi odpowiednio zadbać o jego zaplecze. Tylko dobrze wyposażona kuchnia pozwoli na szybką i sprawną pracę całego zespołu. Wśród niezbędnych elementów nie może zabraknąć stołu roboczego do kuchni. Zastanawiasz się, jaki model wybrać? Który z wariantów jest godny uwagi? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

czytaj całość »
Jaki stół roboczy ze stali nierdzewnej wybrać? Porady dla lokalu gastronomicznego

Prowadzisz własny lokal gastronomiczny? W takim wypadku na pewno wiesz, jak wiele czynników składa się na Twój sukces. Musisz dbać nie tylko o swoich klientów, ale także o pracowników. Zapewnienie im komfortowej przestrzeni roboczej to podstawa. Chcesz dowiedzieć się, jaki stół roboczy ze stali nierdzewnej warto wybrać do lokalu gastronomicznego? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych porad!

czytaj całość »
Szafa przelotowa gastronomiczna - zastosowanie w kuchni

Wyposażenie lokalu gastronomicznego nie jest na pewno zadaniem łatwym. Trzeba w tym przypadku mieć umiejętności zarządzania ludźmi. Przydaje się także oczywiście odpowiedni zespół i sprzęt. Podstawowym elementem jest na pewno szafa przelotowa gastronomiczna. To mebel wykonany ze stali nierdzewnej, który oddziela strefę brudną od strefy czystej (strefę zmywania od strefy przygotowywania posiłków).

czytaj całość »
Wyposażenie dla gastronomii – co jest niezbędne w restauracji? Krótki poradnik!

Prowadzenie własnej restauracji to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim musisz kochać karmić ludzi! Potrzebujesz cierpliwości, czasu i pewnych umiejętności. To jednak nie wszystko. Na Twój sukces składa się wiele zmiennych, ale są takie elementy, bez których z nawet najlepszym przygotowaniem merytorycznym zwyczajnie nie ruszysz. Jednym z najważniejszych jest wyposażenie – dla gastronomi to kluczowe. Co powinno znaleźć się w każdej restauracji? Sprawdź, co polecają specjaliści!

czytaj całość »
Na jakiej wysokości zamontować okap gastronomiczny? Podpowiadamy

Zadaniem okapów gastronomicznych, które montuje się w profesjonalnych kuchniach, jest zwiększenie higieny oraz bezpieczeństwa pracy w tych pomieszczeniach. Jeśli zależy Ci na wydajnym działaniu tych urządzeń, a zarazem na komforcie swoich pracowników, zadbaj o to, aby umieścić je w odpowiedni sposób. Podpowiemy Ci dziś, na jakiej wysokości powiesić okap gastronomiczny, aby maksymalnie wykorzystać jego możliwości.

czytaj całość »
Wyposażenie cukierni – co powinno się w nim znaleźć? Podpowiadamy!

Posiadając własny biznes w branży gastronomicznej, musisz mieć na uwadze, że odpowiednie wyposażenie danego miejsca jest bardzo ważnym elementem – zarówno dla klientów, jak i pracowników. Pozwala ono na stworzenie dogodnych i komfortowych warunków dla każdego. W przypadku naszego głównego tematu – cukierni – przy jej zaopatrzeniu zwróć szczególną uwagę na wymogi sanitarne. Ich spełnienie jest bowiem niezbędne do prowadzenia biznesu związanego z żywnością. Jakie wyposażenie cukierni wybrać, by spełniała ona wszystkie wymogi i była dobrze prosperującym biznesem? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dobrać najlepsze.

czytaj całość »
Wyposażenie piekarni, czyli wszystko, co musisz wiedzieć, żeby otworzyć własną działalność

Ciepłe i puszyste bułeczki charakteryzują się wyjątkowym smakiem. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób codzienne rano pędzi do piekarni po świeży chleb. Ponadto pieczywo jest produktem, który gości w każdym domu i ciężko sobie wyobrazić, żeby kiedykolwiek go zabrakło. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, która nie tylko zapewni zyski, ale także będzie nowym miejscem pracy dla ludzi. Zastanawiasz się jakie wyposażenie jest potrzebne do otworzenia piekarni? Odpowiadamy!

czytaj całość »
Jakie wyposażenie pizzerii będzie niezbędne do nowego lokalu? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

Gastronomia to jedna z trudniejszych branż do prowadzenia własnego biznesu. Otwarcie nowego lokalu wiąże się nie tylko ze spełnieniem odpowiednich norm prawnych, zaleceń sanepidu czy poszukiwaniem personelu. Jedną z najważniejszych kwestii jest zakup odpowiednich sprzętów. Dziś podpowiemy Ci, jakie wyposażenie pizzerii będzie niezbędne i czym kierować się przy jego wyborze.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl