Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W naszej ofercie można znaleźć najpotrzebniejsze elementy przeznaczone do kuchni w obiektach gastronomicznych. Rodzajem AGD, którego nie wolno pomijać podczas uradzania przestrzeni do gotowania, jest okap kuchenny. Jego zadaniem jest pochłanianie zapachów, pary wodnej i innych substancji wydzielanych podczas przygotowywania potraw. W miejscu, w którym gotujemy, smażymy i pieczemy najrozmaitsze rodzaje dań przez kilkanaście godzin dziennie, jest to element nieodzowny. Akcesoria do okapów, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego, umożliwiają prawidłowe działanie tego sprzętu, a przez to przyczyniają się do utrzymania w kuchni czystości, porządku i odpowiednich warunków do pracy.


Pośród dostępnych akcesoriów można znaleźć taśmę zbrojoną aluminiową o szerokości 50 i 100 mm, która jest przeznaczona do izolowania systemów wentylacji. Zaopatrzysz się tu również w zawór kulowy do okapu, służący odprowadzaniu cieczy. Element wykonany został z miedzi. Zapraszamy także do poznania innych mebli i akcesoriów do obiektów gastronomicznych, jakie są dostępne w naszej ofercie

Akcesoria do okapów

Regulator Obrotów wentylatora FR-150 (150W) + puszka Regulator Obrotów wentylatora FR-150 (150W) + puszka
Cena:

97,00 zł

Cena netto: 78,86 zł

szt.
zobacz więcej
Regulator Obrotów wentylatora FR-600 (600W) + puszka Regulator Obrotów wentylatora FR-600 (600W) + puszka
Cena:

196,00 zł

Cena netto: 159,35 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma zbrojona aluminiowa 100mm Taśma zbrojona aluminiowa 100mm
Cena:

45,15 zł

Cena netto: 36,71 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma zbrojona aluminiowa 50mm Taśma zbrojona aluminiowa 50mm
Cena:

33,60 zł

Cena netto: 27,32 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór kulowy do odprowadzania cieczy z okapu Zawór kulowy do odprowadzania cieczy z okapu
Cena:

18,90 zł

Cena netto: 15,37 zł

szt.
zobacz więcej

Akcesoria do okapów

W tej kategorii dostępne są rozmaite akcesoria do okapów. To wysokiej jakości produkty, które zabezpieczą sprzęt, ale także przyczynią się do jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto oferujemy szereg skutecznych akcesoriów, które charakteryzują się niebywałą trwałością i usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta. Wysoka jakość w zestawieniu z atrakcyjną ceną to połączenie obok, którego nie można przejść obojętnie.

Osprzęt do okapów gastronomicznych

Cenimy sobie produkty wysokiej jakości, z tego względu oferujemy naszym klientom wszystko to, co najlepsze. W naszej ofercie dostępne są rozmaite taśmy zbrojne aluminiowe, a także zawór kulowy do odprowadzania cieczy z okapu. To oprzyrządowanie, które sprawi, że każdy sprzęt gastronomiczny stanie się niezawodowym przyrządem, skutecznie wspomagającym codzienną pracę. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz akcesoria do okapów, które cechują się niezawodnością!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl