Meble na wymiar

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej na wymiar

W kuchni oraz food truckach bardzo istotne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Racjonalne gospodarowanie powierzchnią pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów w taki sposób, że mimo niewielkiego metrażu pomieszczeń, wydają się one przestronne i obszerne. Dużą rolę w uzyskaniu odpowiedniego efektu odgrywają meble dopasowane idealnie do wnętrza rozmiarem do których należy stosowanie mebli wykonanych na wymiar.

Takich jak:

-Okapy gastronomiczne

-Stoły gastronomiczne 

-Regały magazynowe

-Szafy przelotowe 

Indywidualne wyceny dostępne pod nr tel/e-mailem

 519-158-482 

 sklep@elgastro.pl

 

W małych kuchniach, barach oraz food truckach bardzo istotne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Meble gastronomiczne na wymiar, których jesteśmy producentem, to rozwiązanie wprost do obiektów o niewielkim metrażu, ale sprawdzą się również w większych pomieszczeniach. Zaprojektowanie ułożenia blatów, stołów, regałów czy okapów ze stali nierdzewnej pomaga nie tylko w optymalnym zagospodarowaniu każdego dostępnego centymetra, lecz także ułatwia pracę kucharzom i sprzedawcom. Wizualnie wnętrze prezentuje się zaś na większe i bardziej przestronne.

 

Meble na wymiar – zakres naszej oferty

Jako producent mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, oferujemy naszym klientom takie wyroby, jak:
- okapy,
- stoły,
- regały magazynowe,
- szafy przelotowe.

Dostarczamy meble gastronomiczne umożliwiające wydajną pracę i zapewniające odpowiednią ilość miejsca do przechowywania dużej liczby artykułów spożywczych. Dzięki możliwościowi wyprodukowania ich na wymiar masz pewność, że szafy, regały i stoły idealnie zmieszczą się do kuchni lub food trucka. Obecność regulowanych nóżek sprawia zaś, że dopasujemy je także do wnętrz o nierównej posadzce. Podczas projektowania i realizacji mebli na wymiar uwzględniamy indywidualne oczekiwania klienta. Jako producent wykorzystujący stal nierdzewną, gwarantujemy także wytrzymałość naszych wyrobów na uszkodzenia mechaniczne, rozwój korozji oraz oddziaływanie wysokich temperatur.

 

Wyposażenie lokali gastronomicznych od polskiego producenta

Po indywidualną wycenę można się do nas zgłosić telefonicznie lub mailowo. Na ostateczne koszty zestawu mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej wpływa wiele czynników. Przede wszystkim są to wymiary stołów, okapów i regałów, liczba zamówionych elementów oraz poziom skomplikowania prac realizacyjnych. Jako producent, działamy szybko i sprawnie, dostarczając mocne i stabilne wyposażenie kuchni w lokalach gastronomicznych. Skontaktuj się z nami, by poznać cenę usługi oraz czas oczekiwania na realizację zamówienia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl